Lurity na PD KE 19

Reklama na Profesia days Košice 2019 cez LURITY

Profile picture for user Tomas Tiefenbach CEO
Tomáš Tiefenbach CEO

Profesia days Košice to je 3. ročník festivalu príležitostí v metropole východného Slovenska. Tento rok sa bude konať 26. septembra 2019 od 9:00 v Spoločenskom Pavilóne. Podujatie organizuje spoločnosť Profesia, prevádzkovateľ najväčšieho slovenského jobportálu Profesia.sk. Prezentovať sa budú desiatky vystavovateľov a očakávaný počet návštevníkov sa počíta v tisícoch. Pre návštevníkov je podujatie je zadarmo. 

Oslovte uchádzačov o prácu priamo na tomto evente a pritiahnite ich k vášmu stánku. Celkovo 5 obrazoviek veľkosti 55” umiestnime na 5 strategických miestach s vysokou sledovanosťou.

Novinkou tohto ročníka budú tzv. Ostrovy príležitostí – priestory vyčlenené pre workshopy a firmy pôsobiace v danej oblasti. Záujem o prácu v marketingu a IT je veľmi vysoký, práve preto sa tento rok návštevníci môžu tešiť na Ostrov kreativity a marketingu a Ostrov startupov & IT. Predstavia sa v nich zástupcovia lokálnych agentúr či marketéri z interných oddelení firiem, IT špecialisti a začínajúci či etablovaní podnikatelia. Doplní ich Ostrov zdravia zameraný na work-life balance, a teda ako zosúladiť osobný život s tým pracovným, čo je v dnešnej hektickej dobe veľmi aktuálne.

Pozor, inzercia má jedno zásadné obmedzenie – aby inzercia nekonkurovala samotným vystavovateľom je možné promovať iba brandové alebo produktové kampane. Náborové kampane na týcho plochách budú preto ne-vystavovateľov automaticky zamietnuté (tzv. vystavovatelia môžu robiť aj náborové kampane).

Takto vyzerali naše reklamné obrazovky na Profesia days Bratislava 2019

Back to blog