Lurity - intelligent ad

5 dôvodov, prečo investovať do digitálnej reklamy Lurity.

  • 3 minúty čítania
ps strategist

Reklamný formát Lurity je na marketingovom trhu už dlhšiu dobu a zapísal sa do povedomia marketérov ako sieť digitálnych obrazoviek. Lurity však má oveľa viac benefitov a zaslúži si pevné miesto v mediálnom mixe kampaní. 

Prečo by marketéri, mediálne agentúry a klienti mali investovať do tohto šikovného a inteligentného média viac, ako len malé % z plánovaného mediálneho budgetu pri svojich kampaniach? Tu je prehľad top 5 výhod:

1. EFEKTIVITA: Prvá nesporná výhoda spočíva v inteligencii a efektivite tohto média. Systém má historicky načítané anonymné dáta o cieľovej skupine, ktorá sa pohybuje v okolí obrazoviek. Informácie ako pohlavie a vek sú pre kampaňovanie produktu kľúčové, takže toto plánovanie je cielené a efektívne

Okrem toho sieť obrazoviek Lurity je sústredená primárne na miestach, kde sa vyskytuje kúpychtivá cieľová skupina s najväčším obchodným potenciálom, v obchodných centrách. Na výber je aj sieť polikliník, čakární, fitnesscentrá a plavárne pre mamičky s deťmi. Optimálna  kombinácia rôznych lokalít potom zvyšuje aj efektívny zásah vašej cieľovej skupiny. 

2. ABSOLÚTNA JEDNODUCHOSŤ naplánovania a spravovania kampane je veľkou výhodou média. Doslova ktokoľvek (zvládnu to aj ťažko netechnické povahy) si môže otvoriť „účet“ v plánovacom softvéri Lurity a pár klikmi nastaviť v prehľadnom softvéri kampaň: lokalitu a mestá, vybrať si obchodné centrum alebo sieť fitness centier alebo polikliník, nastaviť dĺžku kampane, uploadnuť vizuál, poslať kredit na kampaň bezhotovostnou platbou a je to hotovo. 

Viac tu: https://admin.lurity.com/registration/?lang=sk 

3. RÝCHLE NASADENIE. Systém je vyvinutý tak, aby ste vedeli kampaň „vyklikať“ do 10 klikov a za pár minút. Po nahratí vášho vizuálu jediné čakanie je na jeho schválenie. 

Do 30 mnút minút vaša kampaň beží.

4. ZMENA VIZUÁLU KEDYKOĽVEK. Skvelý benefit je flexibilita vizuálov a videií: vizuály vašej kampane môžete meniťzadarmo a akékoľvek množstvo počas bežiacej kampane. Videá sú tiež klientami preferované, pretože sú výbornou formou, ako zvýšiť pozornosť publika. 

5. LIVE FEED / ŽIVÝ OBSAH: Lurity ponúka možnosť živého kontentu, čiže prenos online informácií priamo z vášho webu alebo obchodného systému. Ak ste podnikateľ a váš web reálne stojí na aktuálnych často sa meniacich informáciách, ako napríklad cestovná kancelária s last minute ponukami alebo stále sa meniacimi výpredajovými ponukami, je toto pre vás ideálne médium na to, aby ste okamžite oslovili potenciálneho zákazníka. 

Viac o live feed si môžete prečítať tu:  https://www.lurity.com/blog/life-feed-reklamna-kampan-ck-daka

Z pohľadu efektivity je teda Lurity skvelý formát nielen na samostatné cielené lokálne kampane ale mal byť úplne bežnou súčasťou mediálneho mixu aj komplexnejších kampaní. 

Jeho maximálna praktickosť spočíva v efektivite a rýchlom nasadení pre akciové ponuky všetkých značiek, ktoré potrebujú byť on air "už dnes". 

Vyskúšajte tu:  https://admin.lurity.com/registration/?lang=sk

Back to blog
Why should you use Lurity for your next ad campaign?
Network of screens

An outdoor network of digital screeens

Shopping centers

The most frequent locations in shopping centers

Live feed

Live content that draws attention: online broadcasts, articles, weather and countdowns

Effective advertising

Intelligent software that uses big data to plan effectively