lurity live feed

Life-feed reklamná kampaň CK DAKA

  • 4 minúty čítania
Profile picture for user tomas
Tomáš Tiefenbach CEO

Cestovné kancelárie s tisíckami zájazdov a desiatkami tisíc variácií musia často riešiť otázku, či promovať iba brandové kampane, alebo sa pustiť aj do proma konkrétnych zájazdov. V prípade proma konkrétnych zájazdov sa však situácia mohla často dosť rýchlo zmeniť - jeden deň bol pobyt v plnej cene, týždeň na to už z neho bol last-minute a v zápätí na to sa pobyt vypredal. 

V online svete je promo zájazdov relatívne jednoduché - prepojiť Google Ads s rezervačným systémom a zobrazovať vždy aktuálnu ponuku je relatívne hračka. Avšak v prípade billboardových kampaní boli cestovné kancelárie značne limitované nutnosťou prelepovať plochy pri každej zmene ponuky. Cestovné kancelárie a agentúry preto zvyčajne nepromovali konkrétny zájazd s konkrétnymi termínmi a konkrétnou cenou, ale iba promo destinácie alebo značky ako takej. 

Snahou Lurity vždy bolo umožniť inzerovať na obrazovkách rovnako efektívne ako je to v online svete. Po mesiacoch vývoja sme preto uviedli technológiu live-feed, ktorá dokáže synchronizovať reklamu na obrazovkách napríklad s rezervačným systémom cestovnej kancelárie. Po prepojení s rezervančným systémom je možné automaticky promovať aktuálne zájazdy. 

CK DAKA sa rozhodli pre responzívny variant reklamy, ktorý vyzerá rovnako dobre na horizontálnych aj vertikálnych obrazovkách. Systém Lurity v pravidelných intervaloch "naťahuje" z rezervačného systému CK DAKA aktuálne údaje o zájazdoch a z nich potom "vyskladá reklamný banner" s aktuálnou ponukou zájazdov. Každý promovaný zájazd obsahuje aktuálne informácie:

  • Názov zájazdu
  • Fotka destinácie
  • Pôvodná (nezľavnená) cena
  • Zľavnená cena
  • Zľava v %
  • Počet voľných miest zájazdu
  • QR kód s odkazom na landing-page zájazdu

Veľkou výhodou tejto formy reklamy je možnosť automaticky rotovať na obrazovkách aj stovky rôznych zájazdov. Dokonca, po naplnení zájazdu sa reklama na vypredaný pobyt automaticky ukončí a na jej miesto je nasadená iná reklama.

Back to blog
Why should you use Lurity for your next ad campaign?
Network of screens

An outdoor network of digital screeens

Shopping centers

The most frequent locations in shopping centers

Live feed

Live content that draws attention: online broadcasts, articles, weather and countdowns

Effective advertising

Intelligent software that uses big data to plan effectively