Loader Logo
Menu
Login / Registrácia

Prečo do toho ísť

Pokiaľ máte prevádzku s vysokou návštevnosťou a ešte nezarábate na reklame, je na čase sa zamyslieť. Nielenže na tom zarobíte, ale podporíte aj ďalších regionálnych podnikateľov, aby mohli osloviť potenciálnych zákazníkov vhodnou reklamou.

Key

Nenáročnosť

Všetko čo k tomu potrebujete je mať prevádzku s vysokou návštevnosťou, vhodné miesto na umiestnenie reklamných zariadení a pripojenie na Internet. O všetko ostatné vrátane inštalácie zariadení a akvizície inzerentov sa už postaráme my.

Key

Prehľadnosť

Nemusíte nič sledovať... ale môžete. A v tom je najväčší rozdiel našej reklamnej platformy oproti iným formám predaja reklamného priestoru – transparentnosť. Nič pred vami netajíme, takže budete mať prístup k štatistikám sledovanosti vašich reklamných obrazoviek a tiež okamžitý prehľad o zárobku.

Key

Bezpečnosť

Všetky reklamy prechádzajú schvaľovacím procesom a naši administrátori dohliadajú, aby spĺňali prísne pravidlá inzercie. Dokonca ako náš partner máte možnosť si zvoliť oblasti reklám, ktoré si vyslovene na svojich zariadeniach neželáte – napríklad reklamu konkurenčných produktov.

Môžete zarobiť až


Výpočet je iba orientačný. Skutočný zárobok závisí od počtu videní reklamy a dopytu zo strany inzerentov po danej reklamnej obrazovke.

Inzerujte pohodlne z mobilu

Stiahnite si aplikáciu LURITY a začnite inzerovať z pohodlia svojho smartphonu.

App Store
Google Play
Stránka používa cookies potrebné na poskytovanie funkčnosti stránky a vylepšovanie používateľskej skúsenosti. Ďalším prehliadaním webu súhlasíte s používaním súborov cookies v zmysle Ochrane súkromia.
súhlasím