Loader Logo
Menu

Systém na správu obrazoviek
s rozpoznávaním tvárí

  • Správa digitálneho obsahu
  • Meranie sledovanosti reklám
  • Monitoring obrazoviek
  • Online aj offline synchronizácia
  • Cielenie obsahu pomocou A.I
  • Predaj nevyužitého mediálneho priestoru
LurityOS
Product

Prehrávanie obsahu

Vytvorte z akejkoľvek obrazovky reklamný priestor. Zariadenie dokáže pracovať s indoor reklamnými obrazovkami, prehrávať obsah a analyzovať ich sledovanosť. Pripojíte ho k akejkoľvek obrazovke, ktorá má HDMI vstup a fullHD/4K obraz.

Rozpoznávanie tvárí

Vďaka výkonnej kamera dokáže zariadenie sledovať pohľady viacerých divákov naraz. Dozviete sa teda nielen koľko ľudí reklamu videlo, ale aj kedy a ako dlho sa ňu pozerali. Systém dokonca vie na základe tvárových čŕt odhadnúť aj vek a pohlavie týchto ľudí.

Product
Brain

Umelá inteligencia

Umelá inteligencia, ktorú zariadenie využíva, sa neustále učí kedy a kde sa nachádza cieľová skupina Vašich zákazníkov a podľa toho automaticky prispôsobuje distribúciu obsahu pre každú obrazovku.

Viac o umelej inteligencii

Správa zariadení

Web rozhranie umožňuje jednoduchú správu všetkých Vašich obrazoviek cez Internet z jedného miesta. Navyše, systém je schopný sa automaticky aktualizovať na novú verziu, takže nemusíte riešiť pravidelnú inštaláciu.

Online

Prepojenie s cloudom

Prebiehajúce kampane môžete kedykoľvek cez web rozhranie upravovať a prispôsobovať Vašim potrebám na základe výsledkov, ktoré sú dostupné v reálnom čase. Dokážete zmeniť nielen vizuál kampane, intenzitu kampane, ale aj cieľovú skupinu osôb, pre ktorých je reklama určená.

Online
Wifi

Online aj offline obsah

Reklamný obsah je pravidelne aktualizovaný prostredníctvom WiFi alebo Ethernet a offline uložený v zariadení pre prípad nedostupnosti Internetu. Po obnovení pripojenia si zariadenie automaticky stiahne aktuálny obsah.

Cielenie obsahu

Vašu reklamu na obrazovkách dokážete cieliť podľa veku a pohlavia cieľovej skupiny publika. Môžete si tiež zvoliť počasie, teplotu a dennú dobu kedy sa má konkrétny vizuál zobrazovať.

Gender
Gender
Gender
Gender

Predaj mediálneho priestoru

Nevyužité kapacity Vašich reklamných plôch môžete sprístupniť cez reklamnú sieť LURITY Ads a získať tak nových inzerentov. Zarobíte až 50% z ceny reklamy, ktorú predáme za Vás. Je iba na Vás či takto vyhradíte 10% alebo 100% mediálneho priestoru.

Split

Technické parametre

  LurityBOX L1
Dosah kamery 3 metre
Simultánny počet detekovaných osôb 3
Podporovaný obsah obrázky (.jpg, .png) video (.mp4, .mov)
Podporovaný formát 16:9 / 9:16
Podporovaný formát FullHD
Pripojenie na obrazovku HDMI
Pripojenie na Internet LAN

LurityBOX L1

Cena 690€ bez DPH
  • Doživotná cloud licencia
  • Záruka 1 rok na zariadenie
Objednať
Buy

Zaregistrujte sa,

vyplnte údaje a získajte až

30€ kredit

na reklamnú kampaň

registrovať