Loader Logo
Menu
Login / Registrácia

Prečo do toho ísť

Pokiaľ máte prevádzku s vysokou návštevnosťou a ešte nezarábate na reklame, je na čase sa zamyslieť. Nielenže na tom zarobíte, ale podporíte aj ďalších regionálnych podnikateľov, ktorí by chceli ľudí osloviť vhodnou reklamou.

Key

Nenáročnosť

Stačí pripojiť vaše reklamné obrazovky do našej platformy a môžete okamžite začať zarábať na reklame.

Key

Prehľadnosť

Získate prístup k štatistikám sledovanosti vašich reklamných obrazoviek a tiež okamžitý prehľad o zárobku.

Key

Bezpečnosť

Všetky reklamy prechádzajú schvaľovacím procesom a naši administrátori dohliadajú, aby spĺňali prísne pravidlá inzercie.

Mám záujem, čo ďalej

1. Zaregistrujete sa

Napíšte nám cez náš kontaktný formulár a behom 24 hodín vás budeme spätne kontaktovať. Ideálne ak nám následne emailom pošlete fotky vašich priestorov spolu s informáciou, kde by ste si reklamné obrazovky želali.

2. Urobíme obhliadku

Náš regionálny partner po dohode s vami vykoná obhliadku vašej prevádzky a vyhodnotí parametre lokality. Jeho primárnou úlohou bude vyhodnotiť, či je navrhnuté miesto vhodné ako reklamný priestor a či lokalita spĺňa technické parametre ako svetelnosť, prístup na Internet, pripojenie do elektriny, atď. Výsledok obhliadky sa dozviete zvyčajne už do 48 hodín.

3. Prenajmete si obrazovku

V prípade, že ešte nevlastníte reklamné obrazovky, môžete si ich od nás za výhodných podmienok prenajať. Nemusíte sa o nič starať – reklamné obrazovky vám nainštalujeme, sprevádzkujeme a naplníme reklamou.

4. Začnete zarábať

Cez administračné rozhranie môžete priebežne sledovať, koľko ľudí videlo reklamy na vašich reklamných obrazovkách a koľko vám už tieto reklamy zarobili. Zarobené kredity môžete využiť na inzerciu v reklamnej sieti LURITY a spropagovať tým svoju firmu, alebo si ich nechať vyplatiť na účet. Je to na iba Vás.


Môžete zarobiť až


Výpočet je iba orientačný. Skutočný zárobok závisí od počtu videní reklamy a dopytu zo strany inzerentov po danej reklamnej obrazovke.

Stránka používa cookies potrebné na poskytovanie funkčnosti stránky a vylepšovanie používateľskej skúsenosti. Ďalším prehliadaním webu súhlasíte s používaním súborov cookies v zmysle Ochrane súkromia.
súhlasím