Loader Logo
Menu

Pripojte svoje obrazovky
a začnite zarábať na reklame

LurityBOX

LURITY vám dáva možnosť zarobiť prostredníctvom najpokročilejšieho systému reklamných obrazoviek.

divajs

Inštalácia zariadení

Máte vlastné obrazovky a chcete aby vám začali zarábať? Stačí k obrazovkám pripojiť zariadenie LurityBOX a behom pár minút budú vaše obrazovky dostupné inzerentom v reklamnej sieti LURITY Ads.

Podporíte podnikanie

Zarobené kredity môžete využiť na inzerciu v reklamnej sieti LURITY a spropagovať tým svoju firmu, alebo si ich nechať vyplatiť na účet. Je to na iba Vás.

Reklamy máte pod kontrolou

Všetky reklamy prechádzajú schvaľovacím procesom a naši administrátori dohliadajú na to, aby spĺňali prísne pravidlá inzercie.

Create

Začnete zarábať

Získate prístup k štatistikám sledovanosti vašich reklamných obrazoviek a tiež okamžitý prehľad o zárobku.

Na 1 obrazovke môžete zarobiť až


Výpočet je iba orientačný. Skutočný zárobok závisí od počtu videní reklamy a dopytu zo strany inzerentov po danej reklamnej obrazovke.

Často kladené otázky

1
Čo je to reklamná platforma lurity
Reklamná platforma LURITY prináša budúcnosť do sveta reklamných obrazoviek. Túto platformu môžme prirovnať k trhovisku s reklamou, ktoré spája inzerentov s prenajímateľmi digitálnych reklamných plôch (teda vás). Inzerenti majú vďaka tejto platforme možnosť osloviť svojich zákazníkov a vy máte možnosť z tejto inzercie získať podiel a zarábať.
2
Reklamné obrazovky nám už ponúkali, v čom je táto platforma iná?
Naše reklamné obrazovky sú vybavené najmodernejšou kamerovou technológiou rozpoznávania tvárí, ktorá umožňuje nielen vyhodnocovať sledovanosť ale aj cieliť reklamu na vybranú skupinu zákazníkov. Navyše vďaka umelej inteligencii dokážeme presnejšie cieliť reklamu a automaticky zvyšovať úspešnosť reklamných kampaní. Naši inzerenti majú preto silnejšiu motiváciu inzerovať cez nás keď vedia, že platia iba za skutočné výsledky. Vyšší záujem zo strany inzerentov sa prejavuje vyššími reklamnými rozpočtami, čo pre vás znamená zaujímavejšie provízie z reklamy.
3
Ako sa dozviem, koľko sme za daný mesiac na inzercii zarobili?
K našim partnerom sa snažíme byt maximálne transparentní, preto ihneď po uzatvorení zmluvného vzťahu od nás získate prístup do vášho administračného účtu. Cez naše webové rozhranie si okrem iného budete môcť pozrieť štatistiky vášho reklamného zariadenia - akú má sledovanosť a koľko vám za dané obdobie zarobilo.
4
Môžem ovplyvniť aké reklamy sa budú na mojom zariadení zobrazovať?
Samozrejme. Cez administračné rozhranie budete mať možnosť zvoliť si kategórie firiem, ktoré sú z pohľadu vášho biznisu potenciálne konkurenčné (tzv. Blacklist kategórií). Náš systém automaticky zamedzí tomu, aby sa firmy spadajúce do kategórií podľa blacklistu zobrazili na vašich obrazovkách. O kontrolu ostatných produktov sa pravidelne stará náš tím administrátorov, ktorí dohliadajú na to, aby reklamy boli v súlade s Obchodnými podmienkami a pravidlami inzercie v sieti LURITY.
5
Môže konkurencia inzerovať na našich zariadeniach?
Nemôže. Mysleli sme aj na túto nechcenú situáciu, preto sme do nášho rozhrania zabudovali ochranný mechanizmus, ktorý jej v tom zabráni (tzv. Blacklist kategórií). Cez administračné rozhranie budete mať možnosť zvoliť si kategórie produktov, ktoré sú z pohľadu vášho biznisu potenciálne konkurenčné. Náš systém automaticky zamedzí tomu, aby sa tieto vybrané konkurenčné produkty zobrazili na vašich obrazovkách.

Zaregistrujte sa,

vyplnte údaje a získajte až

30€ kredit

na reklamnú kampaň

registrovať