Lurity na PD KE 19

Reklama na Profesia days Košice 2019 cez LURITY

Profile picture for user tomas
Tomáš Tiefenbach CEO

Profesia days Košice to je 3. ročník festivalu príležitostí v metropole východného Slovenska. Tento rok sa bude konať 26. septembra 2019 od 9:00 v Spoločenskom Pavilóne. Podujatie organizuje spoločnosť Profesia, prevádzkovateľ najväčšieho slovenského jobportálu Profesia.sk. Prezentovať sa budú desiatky vystavovateľov a očakávaný počet návštevníkov sa počíta v tisícoch. Pre návštevníkov je podujatie je zadarmo. 

Oslovte uchádzačov o prácu priamo na tomto evente a pritiahnite ich k vášmu stánku. Celkovo 5 obrazoviek veľkosti 55” umiestnime na 5 strategických miestach s vysokou sledovanosťou.

Novinkou tohto ročníka budú tzv. Ostrovy príležitostí – priestory vyčlenené pre workshopy a firmy pôsobiace v danej oblasti. Záujem o prácu v marketingu a IT je veľmi vysoký, práve preto sa tento rok návštevníci môžu tešiť na Ostrov kreativity a marketingu a Ostrov startupov & IT. Predstavia sa v nich zástupcovia lokálnych agentúr či marketéri z interných oddelení firiem, IT špecialisti a začínajúci či etablovaní podnikatelia. Doplní ich Ostrov zdravia zameraný na work-life balance, a teda ako zosúladiť osobný život s tým pracovným, čo je v dnešnej hektickej dobe veľmi aktuálne.

Pozor, inzercia má jedno zásadné obmedzenie – aby inzercia nekonkurovala samotným vystavovateľom je možné promovať iba brandové alebo produktové kampane. Náborové kampane na týcho plochách budú preto ne-vystavovateľov automaticky zamietnuté (tzv. vystavovatelia môžu robiť aj náborové kampane).

Takto vyzerali naše reklamné obrazovky na Profesia days Bratislava 2019

Naspať na blog
Prečo by ste mali využiť Lurity v ďalšej kampani?
Sieť plôch

Sieť digitálnych outdoorových obrazoviek

Nákupné centrá

Najviac frekventované miesta v shopping centrách

Live-feed

Živý obsah, ktorým zaujmete: online prenosy, články, počasie, countdown

Efektívna reklama

Inteligencia softvéru, ktorý disponuje s big data informáciami a plánuje efektívne